Voňavý dárek k mobilním vířivkám

10. 4. 2018
Voňavý dárek k mobilním vířivkám

Jestliže přemýšlíte nad pořízením mobilní vířivky, pak máte jedinečnou možnost k nákupu získat dárek zdarma.  Dostanete voňavý dárek v podobě aromaterapie od společnosti inSPAration. Tyhle aromatické krystaly můžete použít nejen do mobilních vířivek, ale i do horkých lázní či masážních van. Také obsahují mořskou a koupelovou sůl, minerály, vitamíny a přírodní extrakty. Krystaly jsou zcela rozpustné a tak nezanáší filtr a nijak neovlivňují chemickou rovnováhu vody. A protože tahle aromaterapie nepění a ani neobsahuje olej, jsou tak šetrné k veškerým technologiím a akrylátovým povrchům. Aromatické krystaly inSPAration maximalizují Váš zážitek z relaxace a uvolní veškeré smysly.

Vyberte si z naší nabídky mobilních vířivek.

Mobilní vířivka? Jedině s dárkem

1. 6. 2016
Mobilní vířivka? Jedině s dárkem

Pokud zvažujete koupi mobilní nafukovací vířivky, ve které byste rádi relaxovali, je nejvyšší čas se rozhodnout. V červnu pro vás totiž máme speciální akci, v rámci které získáte k nákupu libovolné mobilní vířivky z našeho e-shopu dárek.

Ať už si vyberete jakoukoli vířivku dle svých představ, vždy k ní dostanete také dárek. Máme pro vás připraveny kartušové filtry, bez kterých se zkrátka žádná správná vířivka neobejde, a tablet LENOVO 3 7 ESSENTIAL EBONY s výdrží až 10 hodin používání.

Vyberte si svou nafukovací vířivku i dárek zde.

Nadzemní bazény Concord

26. 7. 2013
Nadzemní bazény Concord

V horkých letních dnech je osvěžení k nezaplacení. Není nad to strávit žhavé období rochněním se ve vlastním nadzemním bazénu na zahradě. Nadzemní bazény Concord jsou oblíbené díky své nenáročné a rychlé instalaci, snadné manipulaci, nízkým nákladům na pořízení a snadné údržbě. V našem obchodě vám nabízíme nadzemní bazény Concord různých velikostí, aby přesně seděly do vaší zahrady.

Celoroční vířivková relaxace

16. 5. 2013
Celoroční vířivková relaxace

Rádi si užíváte horké vodní relaxace s bublinkovou masáží? Chcete si tento relax užívat po celý rok? Využijte naší nabídky a pořiďte si kvalitní mobilní nafukovací vířivky moderního designu s dopravou zdarma. Nafukovací mobilní vířivky mají jednu velkou přednost, a to nízkou cenu a jednoduchou nafukovací konstrukci, která je zároveň rychle složitelná. Dopřejte si pohodu kdekoliv budete chtít, ať už na zahradě, terase nebo v interiéru. Mobilní nafukovací vířivky můžete přemisťovat dle vašich potřeb, jsou určené pro celoroční využití. Užijte si luxus dostupný pro všechny.

Nástupcem vířivky Camaro se stal nový luxusnější model Exotic Luxury

8. 3. 2013
Nástupcem vířivky Camaro se stal nový luxusnější model Exotic Luxury

Nabídku vířivých bazénků jsme pro sezónu 2013 rozšířili o nové modely. Jsou to modely CASTELLO a EXOTIC LUXURY, které nahradily doprodejový model CAMARO. Nová vlajková loď EXOTIC LUXURY je k dostání ve dvou velikostech - pro 4 anebo 6  osob. U všech modelů je velmi jednoduchá montáž. Doprava je zdarma po celé ČR.

Mobilní vířivky - luxus dostupný pro všechny

1. 3. 2013
Mobilní vířivky - luxus dostupný pro všechny

Mobilní vířivky se staly hitem letošního léta. Je to luxus, který si může dopřát každý. Vířivky jsou jednoduché na montáž i následnou údržbu. Mobilní vířivka, také často nazývaná mobilní bazén, je  vyrobena z tvrdé umělé kůže, a vysoce kvalitní laminované PVC zaručuje pevnost a trvanlivost. V nabídce je několik typů barevného provedení. Velikost těchto vířivek je od 2 až po 6 osob.
Nástupci velmi oblíbeného modelu pro 4 osoby Camaro B-130 jsou letošní novinky Exotic Luxury B-131 a větší model Exotic Luxury B-151, který je až pro 6 osob. Série Exotic Luxury je vlajková loď mezi mobilními vířivkami.